Шкіряний плетений ремінь, косиця Lerros коричневий RMT282
✅ Переваги:
Натуральна шкіра — міцний і довговічний матеріал
Універсальний дизайн — підходить до джинсів, штанів
Вінтажний стиль — має дорогий та модний вигляд
Надійна металева пряжка
Комфортний у носінні
🎯 Ідеально підходить для:
повсякденного стилю
офісного образу
подарунок
Характеристики:
Ремінь унісекс підходить як чоловікам, так і жінкам.
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка вінтажна металева спеціально зістарена, з язичком, сріблястий метал.
Довжину ременя уточнюйте в менеджера.
Ширина: 4 см
Колір: коричневий.
Виробник: Lerros.
Ремінь не укорочується!
* Всі представлені світлини відповідають реальному товару.*
💼 Чому купують у нас:
✔ Швидке надсилання (пн-пт)
✔ Перевірка перед відправленням
✔ Оплата у разі отримання
✔ Гарантія якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lerros |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1180 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Розмір жіночих ременів | 114 - 120 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴










