Жіночий ремінь із натуральної шкіри Bazlen RMT246 сріблястий
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка металева, з язичком, сріблястий метал.
Довжина: 101 см. Отвори 81-94 см.
Ширина: 2.8 см.
Колір: сріблястий.
Виробник: Bazlen, Німеччина.
Ремінь фіксованої довжини, не укорочується!
* Всі представлені світлини відповідають реальному товару.*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 94 - 102 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина ремня | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴











