Класичний чоловічий шкіряний ремінь для штанів Vanzetti чорний
Класичний чоловічий шкіряний ремінь під штани Vanzetti чорний
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка металева, з язичком, сріблястий метал.
Довжина: 113 см. Отвори 90-103 см.
Ширина: 3,3 см.
Колір: чорний.
Виробник: Vanzetti, Німеччина.
Ремінь укорочується!
* Всі представлені світлини відповідають реальному товару.*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір жіночих ременів | 110 - 116 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 110 - 116 см. |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,05 ₴










