Чоловічий шкіряний ремінь із пряжкою бляхою Devergo RMT138 коричневий
- Готово до відправки
- Код: RMT138
952,19 ₴
895,06 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінтажний чоловічий шкіряний ремінь із закритою пряжкою бляхою Devergo RMT138 коричневий
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Пряжка металева, закрита, цвяховик, чорна.
Довжина: 113 см. Отвори 91-103 см.
Ширина: 4,3 см.
Колір: коричневий.
Виробник: Devergo, Німеччина.
Ремінь укорочується!
* Всі представлені світлини відповідають реальному товару.*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devergo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір жіночих ременів | 110 - 116 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895,06 ₴










