Спортивна сумка Wallaby для фітнесу на 16 л 213-6 блакитна
Опис сумки:
Виготовлена з міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями.
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці для різних дрібниць на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-6.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір: блакитний.
ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





