Папка-органайзер для документів А4 зі штучної шкіри Exclusive темно-коричнева
Опис моделі:
Усередині папки розташовані: сегреатор, пружинне кріплення для листок А4 або вертикального блокнота, два відкриті відділення для документів А4, кишеня на блискавці, три петлі для ручок, три кишеньки для візиток або платіжних карток.
Ручка зі штучної шкіри.
Характеристики:
Артикул: 710100 New brown.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х26х5 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: темно-коричневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Замок-блискавка | Так |
| Кільцевий механізм | Так |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Папка-реєстратор |
| Формат | A4 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Нове |
| Тип застібки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри за способом обробки (1) | Гладка |
| Висота | 260 см |
| Висота (1) | 260 |
| Глибина | 30.0 |
| Глибина (1) | 30 мм |
| Дропшиппинг | Так |
| Підлогу (1) | Унісекс |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴






