Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda, Україна бежева (mrk)
- Готово до відправки
- Код: 825.018
3 186,38 ₴
2 995,20 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 825.018 Опис товару: Одне містке відділення на блискавці. Усередині розміщена одна кишеня на блискавці й одна відкрита кишеня. Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки. Дві невеликі кишеньки на магнітних кнопках на бічних сторонах сумки. Дві шкіряні ручки середньої довжини. Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра. Колір: бежевий. Розміри: 36 х 40 (низ 30 см) х 13 см. Вага: 610 г. Висота ручок від верхньої точки сумки: 25 см. Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995,20 ₴










