Спортивна сумка для тренувань 28L Wallaby, Україна хакі
Опис:
Сумка виготовлена з міцної зносостійкої тканини. Невеликий перелив на поверхні сумки, який надає їй особливої родзинки.
Міцні ручки (стропа) середньої довжини, які проходять під днищем сумки. Довжина ручок сумки дає змогу носити сумку на плечі.
Додатковий регульований ремінь із накладкою для носіння на плечі.
Сумка на одне основне відділення на блискавці.
Усередині сумки на бічних поверхнях є кишеня на блискавці та невелика сітчаста кишеня.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 28.
Розміри, см: 47х26х26.
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 28 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴










