Невелика чоловіча сумка, чохол із неопрену Quiksilver New Black Dies чорна
Опис товару:
Невелика сумка для носіння через плече або на поясі.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовому боці.
Знімний ремінь через плече.
Знімна металева кліпса для кріплення сумки на тремтілі штанів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, неопрен.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 9х16х2 см.
Вага: 100 г.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 см |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




