Шкіряний клатч Genuine Leather синій (mrk)


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Genuine Leather |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390,09 ₴


