Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона (mrk)
Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона S1645445
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий знімний регульований ремінь.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Всередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, см: 50х25х25.
Вага: 350 г.
Матеріал: кордура.
Забарвлення: червоний.
Виробник: Proflider, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495,03 ₴










