Б'юті-кейс дорожній, дорожня косметичка з ABS пластику 14L GD Polo пудровий
Б'юті-кейс GD Polo — це оригінальний скриня для косметички й аксесуарів особистої гігієни з міцного пластику. Легкий і дуже практичний аксесуар зі стильним дизайном, створений для найвимогливіших клієнтів.
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігають появі зайвих подряпин, порівнюючи з гладкою поверхнею.
Усередині два відділення, які закриваються на змійки, одна кишеня на блискавці та дві відкриті сітчасті кишені.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому є можливість закривати кейс на навісний кодовий замочок (до комплекту не входить).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейса.
На дні кейса розташовані ніжки.
Характеристики:
Материал: ABS.
Розміри в см (ШхВхГ): 33x26x18.
Об'єм: 14 л.
Вага: 0,81 кг.
Колір: пудровий.
Виробник: ТМ GD Polo, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Валіза |
| Тип застібки | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластмаса |
| Розміри | |
| Вага | 810 кг |
| Висота | 260 см |
| Глибина | 180 см |
| Ширина | 330 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









