Сумка для мам із фіксацією на дитячу коляску (mrk)
Сумка для мам із фіксацією на дитячу коляску 4275312856898
Опис товару:
Ви можете взяти із собою багато речей, які Вам знадобляться під час виходу з дому, наприклад, серветки, телефон, дитячі іграшки, підгузки або пляшечки з молоком і напої.
Органайзер дуже місткий, основне відділення закривається клапаном на липучці. Всередині знімна перегородка на липучках.
Спереду є кишеня для телефона,
Має зовні з боків дві кишені для пляшок або інших предметів.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Сумку дуже легко чистити, досить протерти її вологою ганчіркою або випрати під проточною водою.
Встановлення дуже просте, лямки застібаються на липучки, досить їх зачепити.
Характеристики:
Матеріал: високоякісний нейлон, підкладка з поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень.
Колір: сірий із синій.
Розміри: 21 (довжина з кишенями 30 см) х 12 см х 12.
Вага, г: 105,
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Висота | 120 см |
| Стан | Нове |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 210 см |
| Довжина (1) | 210 |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підкладка | Так |
| Пол1 | Жіночий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип | Сумка міська |
| Тип застібки | Липучка |
| Тип сумки | Конверт |
| Тип сумки (1) | Конверт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,03 ₴









