Комплект з двох сумок, жилет Ucon Dexter Bag чорний
1991047777 720
Нагрудкова сумка гарантує, що важливі справи щоденного використання завжди будуть під рукою. Складна кишеня для планшета робить сумку Dexter Bag інноваційним компаньйоном в дорозі. Задні кишені закриваються сильними магнітами та кишенями для легкого доступу.
Опис товару:
Покриття TPE, яке не містить фторуглеродів, на внутрішній стороні робить тканину водонепроникною і забезпечує додаткову міцність.
Головне відділення з двосторонньою водовідштовхуючою блискавкою.
Три внутрішні кишені для телефону, гаманець і паспорти на ґумці.
Внутрішній металевий затискач для ключів.
Складна чехол для планшета (сумісна з iPad Air).
Передній кишеню з водовідштовхуючою блискавкою.
Карман швидкого доступу на задній стороні.
Задній кишеню закривається на сильні магніти.
Регулювані ремені з затисками та затисканими затискачами.
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics з високоякісної веганської шкіри.
Характеристика:
Основний матеріал: перероблений поліестер з ПЕТ-бутилок з міцним і водонепроникним покриттям з ТРЕ, не містить ПВХ і ПФУ.
Колір: чорний.
Розміри: 31 х 19 х 9 см.
Емкість: 2 р.
Вага: 580 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина (1) | 90 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴











