Качачача сумка на ремені Ucon Mateo Bag Black чорна 48910046619 black
Сумка Matteo, створена спеціально для вуличної аудиторії, ідеально підходить для компактного зберігання ваших речей першої необхідності. У трьох кишенях є місце для ваших цінних речей, таких, як телефон, ключі і зовнішній акумулятор.
Опис товару:
Покриття TPE, яке не містить фторуглеродів, на внутрішній стороні робить тканину водонепроникною і забезпечує додаткову міцність.
Передній кишеню закривається на блискавку.
Головне відділення закривається на водовідштовхуючу двосторонню блискавку.
Ремішок з карабіном для ключів всередині переднього кишені.
Різинка для безпечного транспортування телефону і павербанка всередині переднього кишені.
Регульований плечевий ремінь
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характерики:
Зовнішня поверхня з переробленого поліестера 500D з ПЕТ-бутилок (PET) з внутрішнім тривалим покриттям з термоплавного поліетилену (TPE)/
Розміри: 18 х 10 х 5 см.
Емкість: 0,3 л.
Вага: 140 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал (1) | Текстиль |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴










