Легкий рюкзак для ноутбука 16 дюймів D-LEX 18L чорний




Практичний рюкзак для ноутбука 16 дюймів D-LEX на 18 л, чорний LX660РBK
Стильний і практичний рюкзак для ноутбука D-LEX відмінно підходить для повсякденних завдань. Легкий і охайний, він має внутрішній кишеню для ноутбука 15.6"-16". Підходить для прогулянок містом, поїздок на велосипеді, для студентів і учнів 10-11 класів, для прогулянок на природі, екскурсій.
Опис товару:
Захисний відділ для ноутбука з діагональю до 1696 р.
Щільні стінки
Водонепроникний матеріал — поліестер Rip Stop
Ергономічна спинка для комфортного перенесення
Регулювані плечові ремені
Головне відділення для паперів та інших предметів
Карман для аксесуарів, мережеві бічні кишені
Подвійні нейлонові блискавки
Металева фурнітура
Характерики:
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер.
Об'єм: 18 р.
Розмір ШxВxГ (див.): 44 x 32 x 13.
Виробник: D-LEX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-LEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775,05 ₴


