Невелика шкіряна жіноча сумка Borsacomoda коралова (mrk)
Сумка шкіряна жіноча Borsacomoda коралова 818.031 Оригінальна компактна сумка з м'якої шкіри стане чудовим доповненням як до легкого коктейльної сукні, так і до повсякденного образу. Опис товару: Одне основне відділення. Всередині також є прорізна кишеня на блискавці. Накладна кишеня-відділ для телефону. Зовнішній зовнішній кишеня на замку-блискавки розташований на передній стороні. Задній внутрішній кишеню на стінці. Всередині модель має класичне виконання - основний відділ, бічні кишені. Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра. Колір: кораловий. Розміри: 17*14*9 див. Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Кораловий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945,07 ₴










