Жіноча шкіряна сумка на плече Borsacomoda чорна (mrk)
Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda, Україна чорна 810.023 Відмінним доповненням весняно-літнього образу стане сумочка на плече з м'якої натуральної шкіри. Така модель миттєво привнесе нотки жіночності в будь-який образ. Опис товару: Одне основне відділення. Всередині також є прорізна кишеня на блискавці. Накладна кишеня-відділ для телефону. Зовнішня кишеня на замку-блискавки розташований на задній стінці. Всередині модель має класичне виконання - основний відділ, відділ перегородка на змійці, бічні кишені. Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра. Колір: чорний. Розміри: 25*20*12 див. Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680,11 ₴








