Жіноча спортивна сумка з бавовни 15L Corvet сіра (mrk)
Сумка спортивна, пляжна сумка з бавовни 15L Corvet сіра BB7031-19 Виріб виконаний з бавовни і нейлону, що надає йому індивідуальний характер. Внутрішня підкладка сумки сильно підкреслена яскравим кольором. Опис товару: просторий основний відсік; довгі тканинні ручки для перенесення сумки в руці або на плечі; яскрава контрастна підкладка всередині сумки немає додаткових кишень і блискавок. Характеристики: Матеріал: бавовна, підкладка - нейлон. Колір: сірий. Розміри: 50 см x 34 см x 10 див Обсяг: 15 літрів. Країна походження торгової марки: Corvet, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495,03 ₴









