Папка ділова зі штучної шкіри, формат А4, JPB Польща AK-13 brown Елегантна чоловіча ділова папка-портфель зі штучної шкіри на чотири відділення в коричневому кольорі. Порадує свого власника якістю матеріалів і продуманим дизайном. Опис папки: Папка з якісної штучної шкіри. Тримач на пружині для різних документів або блокнот формату A4. Сегрегатор для фіксації документів. Три петлі для ручок. Два відділення для документів А4. Чотири кишеньки для візиток або платіжних карт. Невеликий відкритий накладна кишеня. Відділення для документів формату А4 . Два пласких кишені, один з яких на блискавці. Дві ручки які при необхідності ховаються в спеціально передбачені кишеньки. Характеристики: Артикул: AK-13 brown. Розміри: 38 х 26 х 4 див. Поміщаються документи формату А4. Колір: коричневий. Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴





