Ділова папка зі штучної шкіри для документів формату А4 Exclusive 710400 Опис моделі: Ділова папка закривається на блискавку. Всередині папки розташоване одне відділення для кріплення блокнот формату А4, відділення для документів формату А4, яке фіксується хлястиком на липучці, дві петлі для ручок, невеликий кишеню-пенал на блискавці. Ручка зі штучної шкіри для носіння в руці. Характеристики: Артикул: 710400. Виробник: Exclusive, Україна. Розміри: 36,5х26,5х4,5 см. Вага: 650 р. Матеріал: штучна шкіра. Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 650 г |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴







