Спортивна сумка для фітнесу 16 л Wallaby 213 чорна (mrk)
Спортивна сумка для тренувань, фітнесу на 16 л Wallaby 213-5 чорна Новинка нашого магазину - спортивна сумка для тренувань від українського виробника ТМ Wallaby. Це стильна і дуже практична сумка. Не громіздка сумка обтічної форми відмінно підійде для перенесення спортивного інвентарю, змінного одягу при відвідуванні спортзали, фітнес клубу, басейну. В комплект поставки входить плечовий ремінь. Сумка виконана з поліестеру, цей матеріал зарекомендував себе серед споживачів як зносостійкий і простий у догляді, практично будь-які забруднення виводяться з його поверхні за допомогою підручних засобів. Опис сумки: Міцна зносостійка тканина. Одне основне відділення на блискавці. Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні. Знімний регульований ремінь для носіння через плече. Дві ручки середньої довжини. Підкладка з міцної нейлонової тканини. Характеристики: Артикул: 213-5. Матеріал: поліестер. Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 див. Колір: чорний. ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Висота, див. | 30 |
| Глибина, див | 29 |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Об'єм, л | 49,62 |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина, див | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,05 ₴










