Основні характеристики:
- система навантаження: механічна
- габарити: 105 х 41 х 85 см (В х Ш х Д)
- вага тренажера: 12 кг
- максимальна вага користувача: 100 кг
- регульована висота сидіння
- висота від землі до педалі: 24 см
- висота керма 100см
- ширина керма 45см
- максимальна висота сидіння - 85 див. Мінімальна - 65 див.
- ручне регулювання навантаження
- фіксуючі ремінці на педалях
- гарантія: 12 місяців.
Показання комп'ютера:
- час тренування,
- пройдена дистанція,
- пройдена дистанція за все тренування
- спалені калорії
- швидкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 12 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 102 х 42 х 93 см (В х Ш х Д) |
| Гарантійний термін | 12 |
| вага тренажера | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913,60 ₴






