Основні характеристики:
- система навантаження: механічна
- вага тренажера: 11,5 кг
- максимальна вага користувача: 100 кг
- регульована висота сидіння
- висота керма - 101 см
- максимальна висота сидіння - 78 див.
- ручне регулювання навантаження
- фіксуючі ремінці на педалях
- гарантія: 12 місяців.
Показання комп'ютера:
- час тренування,
- пройдена дистанція,
- пройдена дистанція за все тренування
- спалені калорії
- швидкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага тренажера | 10 кг |
| Габарити | 102 х 42 х 93 см (В х Ш х Д) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 127,40 ₴






