Складана сумка-тлучка для покупок на колесах, кравчучка жовтогаряча в горошок
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок, обладнана коліщатками, які розвантажують хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця і її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення і зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.37 г |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 27 мм |
| Тип тканини | Поліестер |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Тип | Сумка |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Матеріал (1) | Поліестер |
| Призначення (1) | Для жінок |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип (1) | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴





