Підсумок тактичний для трьох магазинів M16, M4 Molle II Bandoleer Amunition Pouch пікселів
- Готово до відправки
- Код: W911QY06D-003
845,80 ₴
795,05 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсумок тактичний для трьох магазинів M16, AR15 Molle II Bandoleer Amunition Pouch пікселів
Опис виробу:
Постанови для розміщення трьох магазинів M4, M16, AR15 на 30-ти патронів.
Закривається трьома ременями з механічними кнопками.
Регульований плечевий ремінь.
Характерики:
Материал: нейлон 1000D CORDURA.
Розмір: ШхВТ 27,522,5х1 см.
Вага: 245 р.
Колір: піксел.
Виробник: США.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.245 г |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 22.5 |
| Довжина (1) | 27.5 |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Тип (1) | Підсумок |
| Колір | Камуфляж Піксел |
| Ширина (1) | 1 см |
| Основні | |
| Кількість лямок | 1 |
| За типом конструкції | М'який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,05 ₴







