Термінова пошта, сумка холодильник 11L Crivit Kühltache klein CKT 11 B1 салатова
IAN351817 green
Термосумка чудово підходить для пікніків або подорожей, завдяки спеціальній підкладці, яка зберігає температуру всередині сумки, їжа та напої, поміщені в неї будуть потрібною вам температурою довгий час.
Опис товару:
Практична термічна сумка через плече для подорожей з ременем з м’якою підкладкою.
Просторне відділення і зовнішній кишеню на блискавиці.
Сумка закривається на блискавки і накривається клапаном на двох липучках.
Відкиднута тверда вставка в області дна.
Всередині сумки термопокривати у вигляді алюмінієвої фольги.
На передній стінці сумки розміщено кишеню на блискавки і еластичний шнурок для того, щоб фіксувати додаткові аксесуари.
Одна еластична сітківка на бічній стороні сумки.
Характеристика:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Внутрішній матеріал: алюмінієва фольга.
Розмір: 26 х 31 х 14,5 см.
Об'єм: 11 р.
Вага: 370 р.
Колір: салатовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 370 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



