Армейський підсумок для трьох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military хакі




- Готово до відправки
- Код: S1645273
633,02 ₴
595,04 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейський підсумок для трьох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military хакі
S1645273
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу - кордура.
Три відділи для трьох ріжків АК закривається клапанами на механічних кнопках.
На зворотному боці знаходиться три петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: кордура.
Розмір ШхВГ: 30x20x1 см (висота з петлею 25 см).
Вага: 150 р.
Колір: хакі (червоний).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.15 г |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |
| Висота (1) | 25 |
| Довжина | 1 см |
| Довжина (1) | 1 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Тип (1) | Підсумок |
| Ширина | 30 см |
| Ширина (1) | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,04 ₴


