Армейський підсумок для чотирьох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military хакі
- Готово до відправки
- Код: S1645272
739,41 ₴
695,05 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейський підсумок з кордури для чотирьох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military хакі
S1645272
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу - кордура.
Два автономних відділення, які всередині розділені перегородками для чотирьох автоматних ріжків АК Зачиняється клапанами на липучку.
На зворотному боці знаходиться чотири петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: кордура.
Розмір ШхВхГ: 16x24x7 см.
Вага: 155 р.
Колір: хакі (червоний).
Виробник: Виготовлення Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.155 г |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Висота (1) | 24 |
| Довжина | 7 см |
| Довжина (1) | 7 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Тип (1) | Підсумок |
| Ширина | 16 см |
| Ширина (1) | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,05 ₴








