Армейський підсумок для мобільного телефону, смартфон Ukr Military койот S1645267
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення, яке витягується гумкою для надійної фіксації телефону, закривається клапаном на липучці.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: оксфорд.
Розмір ШхВГ: 9,5х18,5х2 см.
Вага: 75 р.
Цвет: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.075 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 18.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







