Армейський підсумок для мобільного телефону, смартфон Ukr Military піксель ВСУ




- Готово до відправки
- Код: S1645266
319,17 ₴
300,02 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейський підсумок для мобільного телефону, смартфон Ukr Military піксель ВСУ
S1645266
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з міцного зношеного синтетичного матеріалу.
Одне відділення, яке витягується гумкою для надійної фіксації телефону, закривається клапаном на липучці.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: нейлон.
Розмір ШхВГ: 9,5х18,5х2 см.
Вага: 75 р.
Колір: піксел ВСУ.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.075 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Підсумок |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 18.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Колір | Камуфляж Піксел |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,02 ₴


