Армейський підсумок для двох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military Нацгвардія хакі
- Готово до відправки
- Код: S1645258
633,02 ₴
595,04 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейський підсумок для двох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military Національна Гвардія України, хакі S1645258
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Два відділи для одного ріжка АК закривається клапаном на липучку, є додатковою еластичною стружкою для надійної фіксації ріжків.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: оксфорд.
Розмір ШхВхГ: 9х2х6 см.
Вага: 100 р.
Колір: хакі (червоний).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Висота (1) | 22 |
| Довжина | 6 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,04 ₴











