Живет для бронепластин, плитоноска Ukr Military хаки S1645253
- Готово до відправки
- Код: S1645253
1 696,92 ₴
1 595,10 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живет для бронепластин, плитоноска Ukr Military хаки S1645253
Опис виробу:
Живет зроблений з міцного поліестера.
Два відсіки для передній і задньої бронепластин закриваються на липучках.
На лицьовому боці знаходяться петлі для можливості підвіски додаткових аксесуарів по системі Molle.
Можливість регулювання жилета по висоті і товщині завдяки липучка в області плечей і пояса.
Ручка для перенесення жилета в області спини.
Характерики:
Матеріал: поліестер.
Розмір ШхВГ: 31 х42 23 см.
Вага: 760 р.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір | Що регулюється |
| Колір | Хакі |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595,10 ₴










