Тактичний підсумок рації Ukr Military хакі Нацгвардія
Тактичний підсумок рації Ukr Military Національна Гвардія України хакі (оліва) S1645250
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для турнікету закривається клапаном на липучку, містить додаткову еластичну стирку для надійної фіксації.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: нейлон.
Розмір ШхВхГ: 6,5х14x4,5 см.
Вага: 50 р.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.05 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Висота (1) | 14 |
| Довжина | 4.5 см |
| Довжина (1) | 4.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Ширина | 6.5 см |
| Ширина (1) | 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,02 ₴











