Тактичний підсумок для медичного турнікету Ukr Military пікселів ВСУ
- Готово до відправки
- Код: S1645252
297,89 ₴
280,02 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний підсумок для медичного турнікету Ukr Military пікселів ВСУ
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для турнікету закривається клапаном на липучку, містить додаткову еластичну стирку для надійної фіксації.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: нейлон.
Розмір ШхВхГ: 7х16х4,5 см.
Вага: 60 р.
Колір: піксел ВСУ.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.06 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Зелений |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 4.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,02 ₴









