Армейський підсумок для магазину, ріжка РПК Ukr Military койот
Армейський підсумок для магазину, ріжка, обойми РПК Ukr Military коойот
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для одного ріжка РПК закривається клапаном на липучку, містить додаткову еластичну стружку для надійної фіксації ріжка.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 9 х28х3 см.
Вага: 80 р.
Цвет: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Забарвлення | Койот |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 см |
| Висота (1) | 28 |
| Довжина | 3 см |
| Довжина (1) | 3 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 9 см |
| Ширина (1) | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,03 ₴











