Армейський підсумок для магазину, ріжка РПК Ukr Military Нацґвардія України, хакі
- Готово до відправки
- Код: S1645248
420,24 ₴
395,03 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейський підсумок для магазину, ріжка, обойми РПК Ukr Military Національна Гвардія України, хакі (оліва)
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для одного ріжка РПК закривається клапаном на липучку, містить додаткову еластичну стружку для надійної фіксації ріжка.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 9 х28х3 см.
Вага: 80 р.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 28 |
| Довжина (1) | 3 |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина (1) | 9 см |
| Основні | |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,03 ₴











