Армейський, тактичний підсумок для двох гранат Ukr Military койот
- Готово до відправки
- Код: S1645245
489,39 ₴
460,03 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний, армійський підсумок для двох гранат Ukr Military койот S1645
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Два автономні відділення для двох гранат закриваються клапанами на фастексах.
На зворотному боці знаходиться три петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 11х10х6,5 см.
Вага: 80 р.
Цвет: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Висота (1) | 10 |
| Довжина | 6.5 см |
| Довжина (1) | 6.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина | 11 см |
| Ширина (1) | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,03 ₴









