Армейський підсумок для автоматного магазину, ріжка, обойми Ukr Military Нацгвордія України, хакі
- Готово до відправки
- Код: S1645240
313,85 ₴
295,02 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейський підсумок для автоматного магазину, ріжка, обойми Ukr Military Національна Гвардія України, хакі (оліва)
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для одного автоматного ріжка закривається клапаном на липучку, є додатковою еластичною стружкою для надійної фіксації ріжка.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 9 x20x3 см.
Вага: 70 р.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.07 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 20 |
| Довжина (1) | 3 |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина (1) | 9 см |
| Основні | |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,02 ₴











