Сумка скидати для автоматних магазинів, ріжків, тактичний підсумок Ukr Military хакі Нацгвардія
- Готово до відправки
- Код: S1645237
526,63 ₴
495,03 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скис для автоматних магазинів, тактичний, ріжків, обойм, армійський підсумок Ukr Military Національна Гвардія України хакі
S1645237
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для автоматних ріжків, магазинів, обійм закривається на шнурку з пластиковим карабіном.
На зворотному боці розміщено три петлі липучку.
Характерики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВГ: 27x29x1 см (товщина 1 см у порожній стан).
Вага: 120 р.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.12 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 29 |
| Довжина (1) | 1 |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина (1) | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495,03 ₴







