Армейський, тактичний підсумок для гранати Ukr Military койот
Тактичний, армійський підсумок для гранати Ukr Military койот
Опис виробу:
Підсумок виготовлений з дуже міцного синтетичного матеріалу.
Одне відділення для гранати закривається клапаном на липучку, містить додаткову еластичну стружку для надійної фіксації гранати.
На зворотному боці знаходяться дві петлі на механічних кнопках для можливості підвіски по системі Molle.
Характерики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 7х12х4,5 см.
Вага: 45 р.
Цвет: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.045 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Висота (1) | 12 |
| Довжина | 4.5 см |
| Довжина (1) | 4.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина | 7 см |
| Ширина (1) | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260,01 ₴











