Папка ділова зі штучної шкіри під формат А4, JPB Польща AK-13 AK-13 black, колір чорний Стильна чоловіча ділова папка-портфель зі штучної шкіри з великою кількістю різних кишеньок і відділень. Папка без сумніву порадує свого власника якістю матеріалів, продуманим дизайном і функциоанальностью. Опис папки: Папка з якісної штучної шкіри. Тримач на пружині для різних документів або блокнот формату A4. Сегрегатор для фіксації документів. Три петлі для ручок. Два відділення для документів А4. Чотири кишеньки для візиток або платіжних карт. Невеликий відкритий накладна кишеня. Відділення для документів формату А4 . Два пласких кишені, один з яких на блискавці. Дві ручки які при необхідності ховаються в спеціально передбачені кишеньки. Характеристики: AK-13 black. Розміри: 38 х 26 х 4 див. Поміщаються документи формату А4. Колір: чорний. Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Дві |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Підлогу (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴




