Жіноча спортивна сумка Paso 25L, 16P-641D (mrk)


Спортивна Сумка синього кольору Paso 25L, 16P-641D різнобарвна Спортивна сумка відмінно підійде для відвідування спортивного залу, фітнес клубу, а також для коротких поїздок. Опис товару: Містке основне відділення на блискавці Відкритий кишеню на передній стінці сумки. Дві ручки середньої довжини для перенесення Регульований плечовий ремінь з накладною на плече для комфортного носіння. Характеристики: Матеріал: поліестер, ПВХ. Розміри: 43х35х14 див. Вага: 480 р. Об'єм: 25 літрів. Країна походження торгової марки: Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 14 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 |
| Замок (1) | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,05 ₴


