Сумка дорожня з поліестеру Wallaby 2691 (mrk)
Невелика дорожня сумка з поліестеру Wallaby 2691 Дорожня сумка ― дуже практична, забезпечена зручними міцними ручками і регульованим плечовим ременем. Усередині сумка являє собою велике відділення. На лицьовій стороні є дві кишені-органайзер для дрібних речей і документів. Два додаткових бічних кишені. Опис сумки: Господарська сумка. Матеріал: поліестер. Регульована ручка для носіння через плече. Один великий відділ на замку. Дві кишені на лицьовій стороні. Дві кишені на бічних сторонах. Характеристики: Матеріал: поліестер 600 Ден. Розміри в см (ШхВхГ): 42x28x19,5 Об'єм, л: 21,00. Колір: чорний. ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,04 ₴








