Шкіряна сумка сумка на пояс, бананка Always Wild SP01CH коричнева Представляємо чергову новинку нашого магазину - практичну міську поясну сумку з натуральної шкіри від польського виробника ТМ Always Wild. Сумка підходить для носіння на поясі, так і на грудях або на спині. Опис товару: Компактний і сучасний дизайн сумки. Міцний регульований поясний ремінь. Одне містке відділення на блискавці. Кишеня на блискавці на задній стороні сумки. Дві кишеньки на блискавці і один кишеню магніті на лицьовій стороні сумки. Підкладка з міцної тканини. Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, портмоне, документів (паспорта, водійських прав). Характеристики: Виробник: Always Wild, Польща.шкіра. Колір: коричневий. Розміри див. 38х12х8 див. Максимальний обхват талії: 103 див. Матеріал: натуральна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 38 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | На пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴











