Чоловіча ділова папка для паперів з штучної шкіри під формат А4, JPB AK-07N brown, коричнева Папка з якісної штучної шкіри. Тримач на пружині для різних документів або блокнот формату A4. Сегрегатор для фіксації документів. Три петлі для ручок. Два відділення для документів А4. Чотири кишеньки для візиток або платіжних карт. Прозорих кишенька для бейджа або посвідчення. Три відділення для документів формату А4 (виконані у формі гармошки). Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці. Характеристики: Артикул: AK-07N brown. Розміри: 37,5 х 26,5 х 5,5 див. Поміщаються документи формату А4. Колір: коричневий. Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴








